بخش صادرات و بازرگانی شرکت ایران آوندفر

شرکت ایران آوندفر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی کشور می باشد ، که در سال 1359 تأسیس شده است . این شرکت فعالیت خود را با مدیریت جدید در سال 1362 با تولید 2 نوع محصول آغاز نمود و به دلیل گسترش سریع فعالیت شرکت ، کارخانه ایران آوندفر از سال 1372 ابتدا به زمینی واقع در شهرک صنعتی سیمین دشت کرج منتقل گردید و به دلیل افزایش حجم محصولات ، انبارهای جدیدی به مجموعه اضافه شده است . هم اکنون شرکت ایران آوندفر سالانه محصولاتی شامل انواع گوناگون شامپو سر و بدن و مایعات شوینده ظرف و دست، نرم کننده های پارچه و مو و نیز انواع کرم، لوسیون ، ژل موی سر، خمیر دندان و ژل دندان تولید می نماید که محصولات آرایشی و بهداشتی این شرکت در مجموع حدود 400 فرآورده مختلف را شامل می شود.

شرکت ایران آوندفر از اولین شرکت های ایرانی است که موفق به دریافت گواهی نامه سامانه مدیریت کیفیت، الگوی ISO 9000در صنایع آرایشی ، بهداشتی و شوینده برای تولید انواع شامپو و مایع ظرفشویی گردیده است. این گواهی نامه در آذر ماه 1382 به گواهی نامه ISO 9001 ویرایش سال 2000 برای کلیه فرآورده های شرکت ارتقاء یافته است.

شرکت ایران آوندفر موفق به کسب گواهی نامه سامانه مدیریت یکپارچه (I.M.S) که در برگیرنده
ISO 14001-2015، ISO 45001-2018، ISO 9001-2015 ، ISO 10002-2014 ، گواهینامه GMP ، ISO 10004-2012 ، ISO 10668 ، ISO 17025 می باشد، شده است. علاوه بر این موفق به کسب گواهینامه های بین المللی رسیدگی به شکایت مشتریان و بررسی رضایتمندی مشتریان در سال 1396 شده است.

شرکت ایران آوندفر براساس توصیه پزشکان متخصص ، مطالعه بازار و نیاز کشور به دارو ، از اواخر سال 1389 مبادرت به دریافت مجوزهای مورد نیاز و احداث کارخانه دارویی نمود که در فاز اول این پروژه ، موفق به کسب مجوز تولید فرآورده های دارویی از گروه نیمه جامدات و محلول ها گردید که محصولات دارویی شرکت از اوایل سال 1394 در داروخانه های سراسر کشور توزیع شده است .

شرکت ایران آوندفر در راستای تسهیل در امر توزیع و پخش محصولات و نیز رضایت مشتریان در سال 1394 اقدام به تأسیس شرکت پخش سراسری بهداشت سلامت آوندفر نمود و با ناوگان حمل و نقل گسترده خود، محصولات را در اقصا نقاط کشور بصورت مویرگی توزیع و پخش می نماید .محصولات آرایشی و بهداشتی این شرکت در حال حاضر به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس و آسیای میانه صادر می‌ شود و اخیراً با چند شرکت معتبر اروپایی و کانادایی مذاکره برای همکاری تحقیقاتی با شرکت ایران آوندفردر دست انجام می باشد.

ارتباط با بخش پشتیبانی

هر گونه سوال در مورد کرم ها و دیگر محصولات را در بخش پشتیبانی از ما بپرسید . بخش پشتیبانی ما در ساعات اداری پاسخگوی شما مشتریان عزیز میباشد

ارتباط با بخش پشتیبانی

برای ارتباط با بخش پشتیبانی شرکت ما کافیست برای ما تیکت ارسال کنید ما پاسخگوی  شما هستیم

پشتیبانی ما

ارتباط با بخش صادرات

شرکت ما دارای پشتوانه ای قوی در امر صادرات محصولات میباشد و با کیفیت بالا و مطلوب محصولات خود توانسته رضایت مشتریان خو را جلب نماید

ارتباط با بخش صادرات ما

برای ارتباط با بخش صادرات شرکت ما کافیست بر روی لینک زیر کلیک کرده و برای ما تیکت ارسال کنید ما پاسخگوی شما هستیم

بخش صادرات ما

ارتباط با بخش فروش

شرکت ما در بخش فروش محصولات بسیار هوشمند و دقیق میباشد. محصولات ما به صورت سفارش آنلاین و اینترنتی نیز قابل خریداری میباشد

ارتباط با بخش فروش ما

برای ارتباط با بخش فروش شرکت ما کافیست بر روی لینک زیر کلیک کرده و برای ما تیکت ارسال کنید ما پاسخگوی شما هستیم

بخش فروش ما