تاثیرات کرم بیوتی بالم رو پوست

کرم بیوتی بالم ساین اسکین یا همان ب ب کرم ساین اسکین یک کرم چند منظوره بسیار قدرتمند میباشد . این کرم چند منظوره است !!!

بله درست فهمیدید !! ینی خواص و کارایی چندین کرم را در خود جای داده است . این کرم علاوه بر خاصیت ضد آفتاب بودن فواید بسیار زیاد دیگری برای پوست دارد

یکی از خاصیت های این کرم بافت بسیار سبک آن است که موجب میشود پوشش دهی آن بسیار بالا باشد و و ماندگاری آن از کرم های دیگر به مراتب بیشتر باشد همچنین باعث میشود که رنگ پوست به صورت یکنواخت باشد .

از جمله خواص دیگر این کرم

ضد‌‌آفتاب

ضد چروک

آنتی‌اکسیدان

ضد‌التهاب

مرطوب کننده قوی

کرم ب ب ساین اسکین چند منظوره بوده و از این نظر با کرم پودر‌های معمولی به لحاظ تأمین مجموعه‌ای کامل از نیازهای آرایشی و سلامتی پوست تفاوت قابل توجهی دارد . ساین اسکین ،ب ب کرم و یا بی بی کرم، با استفاده از فیلترها و فاکتورهای حفاظتی سبب کاهش رنگ تیره پوست شده و از پیری زودرس پوست ناشی از نور خورشید (Photoaging) پیشگیری می‌کند . همچنین این ب ب کرم از ضدآفتاب درون سلولی Symhelios® بهره می‌برد که با مهار مسیر پیام رسانی داخل سلولی از اثر سوء پرتوهای UVB و آلودگی‌های ناشی از سوخت فسیلی در شهرهای صنعتی و آلوده روی سلول‌های فیبروبلاست و کراتینوسیت‌ها به ترتیب از غالب‌ترین سلول‌های لایه درمیس و اپیدرم پوست می‌کاهد. ب ب کرم ساین اسکین یکی از بهترین کرم های موجود در بازار ایران و جهان می باشد .