شرکت ایران آوند فر

شركت برتر توليدكننده محصولات دارویی، آرايشي و بهداشتي

شرکت ایران آوندفر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی کشور می باشد ، که در سال 1359 تأسیس شده است . این شرکت فعالیت خود را با مدیریت جدید در سال 1362 با تولید 2 نوع محصول آغاز نمود و به دلیل گسترش سریع فعالیت شرکت ، کارخانه ایران آوندفر از سال 1372 شروع به کار کرد و سپس به سیمین دشت کرج منتقل گردید و به دلیل افزایش حجم محصولات ، انبارهای جدید به  مجموعه اضافه شده است . هم اکنون شرکت ایران آوندفر سالانه  محصول شامل انواع گوناگون شامپو سر و بدن و مایعات شوینده ظرف و دست، نرم کننده های پارچه و مو و نیز  انواع کرم، لوسیون ، ژل موی سر، خمیر دندان و ژل دندان تولید می نماید که محصولات آرایشی و بهداشتی این شرکت در مجموع حدود 400 فرآورده مختلف را شامل می شود.

شرکت ایران آوندفر از اولین شرکت های ایرانی است که موفق به دریافت گواهی نامه سامانه مدیریت کیفیت، الگوی ISO 9000در صنایع آرایشی ، بهداشتی و شوینده برای تولید انواع شامپو و مایع ظرفشویی گردیده است. این گواهی نامه در آذر ماه 1382 به گواهی نامه ISO 9001 ویرایش سال 2000 برای کلیه فرآورده های شرکت ارتقاء یافته است.

شرکت ایران آوندفر موفق به کسب گواهی نامه سامانه مدیریت یکپارچه (I.M.S) که در برگیرنده ISO 14001-2015، ISO 45001-2018، ISO 9001-2015 ، ISO 10002-2014 ، گواهینامه GMP ، ISO 10004-2012 ، ISO 10668 ، ISO 17025 می باشد، شده است. علاوه بر این موفق به کسب گواهینامه های بین المللی رسیدگی به شکایت مشتریان و بررسی رضایتمندی مشتریان در سال 1396 شده است.

شرکت ایران آوندفر براساس توصیه پزشکان متخصص ، مطالعه بازار و نیاز کشور به دارو ، از اواخر سال 1389 مبادرت به دریافت مجوزهای مورد نیاز و احداث کارخانه دارویی نمود که در فاز اول این پروژه ، موفق به کسب مجوز تولید فرآورده های دارویی از گروه نیمه جامدات و محلول ها گردید که محصولات دارویی شرکت از اوایل سال 1394 در داروخانه های سراسر کشور توزیع شده است .

شرکت ایران آوندفر در راستای تسهیل در امر توزیع و پخش محصولات و نیز رضایت مشتریان در سال 1394 اقدام به تأسیس شرکت پخش سراسری بهداشت سلامت آوندفر نمود و با ناوگان حمل و نقل گسترده خود، محصولات را در اقصا نقاط کشور بصورت مویرگی توزیع و پخش می نماید .محصولات آرایشی و بهداشتی این شرکت در حال حاضر به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس و آسیای میانه صادر می‌ شود و اخیراً با چند شرکت معتبر اروپایی و کانادایی مذاکره برای همکاری تحقیقاتی با شرکت ایران آوندفردر دست انجام می باشد.

 

درباره شرکت

شرکت ایران آوندفر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی کشور می باشد، که در سال 1359 تأسیس شده است. این شرکت فعالیت خود را با مدیریت جدید در سال 1362 با تولید 2 نوع محصول آغاز نمود و به دلیل گسترش سریع فعالیت شرکت، کارخانه ایران آوندفر از سال 1370 ابتدا به زمینی به مساحت 7000متر مربع و سپس 15000مترمربع واقع در شهرک صنعتی سیمین دشت کرج منتقل گردید و به دلیل افزایش حجم محصولات، انبارهای جدید به متراژ تقریبی 20000 مترمربع به مجموعه اضافه شده است

شرکت ایران آوند فر ، شرکت بهداشت سلامت آوند فر

 • شرکت ایران آوندفر 674 نفر
 • شرکت بهداشت سلامت آوندفر 742 نفر
 • جمع کل کارکنان 1416 نفر

تحصیلات کارکنان

 • دکترا 21 نفر
 • فوق لیسانس 77 نفر
 • لیسانس 466 نفر
 • فوق دیپلم 192 نفر
 • دیپلم 660 نفر

شرکت ایران آوندفر از اولین شرکت های ایرانی است که موفق به دریافت گواهی نامه سامانه مدیریت کیفیت، الگوی ISO 9000در صنایع آرایشی ، بهداشتی و شوینده برای تولید انواع شامپو و مایع ظرفشویی گردیده است. این گواهی نامه در آذر ماه 1382 به گواهی نامه ISO 9001 ویرایش سال 2000 برای کلیه فرآورده های شرکت ارتقاء یافته است. شرکت ایران آوندفر موفق به کسب گواهی نامه سامانه مدیریت یکپارچه (I.M.S) که در برگیرنده ISO 14001-2015، ISO 45001-2018، ISO 9001-2015 ، ISO 10002-2014 ، گواهینامه GMP ، ISO 10004-2012 ، ISO 10668 ، ISO 17025 می باشد، شده است. علاوه بر این موفق به کسب گواهینامه های بین المللی رسیدگی به شکایت مشتریان و بررسی رضایتمندی مشتریان در سال 1396 شده است.

 • دریافت لوح تقدیر بعنوان “کارفرمای سلامت محور” در راستای آموزش و پیشگیری از بیماری جهانی کووید-19 از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در سال 1399.
 • کسب لوح تقدیر بعنوان کارآفرین خدمتگزار کشوری و نیز ایجاد تعامل سازنده با دانشگاه و همگرایی راهبردی در پیشگیری از شیوع بیماری کووید-19 از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز در سال 1399
 • کسب لوح سپاس و تندیس بعنوان تلاش مجاهدانه و خالصانه به هموطنان عزیز از گروه جهادی شهدای لشکر10حضرت سیدالشهدا”ع” کرج در سال1399
 • کسب لوح تقدیر و تندیس سیمین صنعت سبز کشور سال 1397 از سازمان حفاظت محیط زیست در سال 1398
 • کسب‌لوح‌تقدیروتندیس‌کارآفرین اشتغالزای‌کشور‌ازیازدهمین‌جشنواره تجلیل‌وتکریم‌کارآفرینان‌ومدیران اشتغالزای‌کشوردرسال1398

آزمایشگاه آکرودیته شرکت ایران آوندفر با سابقه ای بیش از 10 سال دارای 3 فضای جداگانه شامل دفترکار و دو آزمایشگاه شیمی می باشد. در قسمت اول فضای آزمایشگاهی، دستگاه های متعددی از جمله رفراکتومتر، کارل فیشر، pH متر و هدایت سنج، ترازوهایی با دقت 2 و 4 رقم اعشار، آون خلأ، کوره 1100 درجه سانتی گراد، حمام آب، دانسیومتر، تیتروپروسسور، رنگ سنج، سانتریفیوژ، هیتر استیرر، شوف بالن و کلیه تجهیزات و ظروف شیشه ای آزمایشگاهی می باشد.

قسمت دوم، آزمایشگاه آنالیز دستگاهی است که مجهز به دستگاه های کروماتوگرافی گازی (GC)، کروماتوگرافی مایع  با کارایی بالا (HPLC)، دستگاه اسپکترومتر UV-Vis، دستگاه جذب اتمیک، حمام اولتراسونیک و سایر تجهیزات و ظروف شیشه ای آزمایشگاهی مورد نیاز می باشد.

این آزمایشگاه مطابق ساختار سازمانی مصوب هیئت مدیره، رسماً به عنوان آزمایشگاه همکار استاندارد و بهداری انتخاب گردیده و خدمات خود را به نحوی ارائه می نماید که الزامات استاندارد ISO/IEC 17025، نیازهای مشتریان و مراجع قانونی را برآورده سازد. آزمایشگاه شرکت ایران آوندفر جزء یکی از مجهزترین آزمایشگاه های آرایشی و بهداشتی در سطح کشور است که در حال حاضر با تکیه بر کارشناسانی مجرب و با دانش بالای تخصصی کاملاً مرتبط، مسئولیت انجام آنالیزهای کنترل کیفیت کلیه مواد اولیه و محصولات تولید شده را به عهده گرفته است.

 در این آزمایشگاه به کمک بهترین تجهیزات آزمایشگاهی موجود در کشور، مواد اولیه مطابق با معتبرترین متد ها و استانداردهای بین المللی مانند سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA)، USP،  BPو EPمورد آنالیز قرار می گیرند.

همچنین انجام آنالیزهای مرتبط با محصولات، طبق استاندارهای ملی ایران (ISIRI) و سایر استاندارهای بین المللی از دیگر خدمات این آزمایشگاه به شمار می رود.

به علاوه، از جمله خدمات مهم این آزمایشگاه می توان به انجام کلیه آنالیزهای مربوط به کرم های آرایشی بهداشتی اشاره نمود. این آنالیزها شامل اندازه گیری مواد موثره و مواد نگهدارنده موجود در فرمولاسیون کرم ها می باشد.

این آزمایشگاه همچنین به دستگاه اندازه گیری SPF مجهز بوده و به کمک آن قادر است فاکتور حفاظت نوري(SPF)  را به عنوان مهمترين ويژگي فرآورده هاي کرم ضد آفتاب اندازه گیری و ارزیابی نماید. دقت بالا و عملکرد مطلوب این دستگاه در اندازه گیری مقدار SPF کرم ضد آفتاب، منجر به بالار رفتن کیفیت خدمات و کاهش زمان ارایه نتایج به مشتریان شده است.

قابلیت ها

تولید محصول 90
قیمت مناسب 95
کیفیت 85
فروش آنلاین 75

Meet Our Team

Beauty Balm Cream

Multifunctional cream

beauty balm cream

Skin Skin Cream contains active
 ingredients of sunscreen,
 anti-wrinkle, antioxidant and
 anti-inflammatory and is a strong
 moisturizer to keep the skin soft  `

Synskin Lightening Cream

Lightening Cream

Lightening Cream

This product contains active
 ingredients of amithosis,
 licorice root extract, Canadian
 willow extract, monkey flower
 extract and argan oil

Synskin Colorless Sunscreen

Sunscreen

Colorless Sunscreen Cream

In order to protect the skin against 
the harmful effects of sunlight, UVB
 filters with SPF50 and UVA 
protection factor have been 
produced.

برند های فروشگاه