محصولات ساین اسکین مناسب برای انواع پوست

کرمbb -ساین اسکین-کرم بیوتی بالم-ب ب کرم

کرم ساین شیلد لایت SPF50 ساین اسکین با افزایش SPF به عدد 50 و دارا بودن بازتابنده‌های فیزیکی و جاذب‌های پرتوهای ماورای بنفش مؤثر و انتخاب آن‌ها بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و ایجاد فاکتور حفاظتی بالا از یک سو از پوست در برابر کلیه طول موج‌های اشعه ماورای بنفش UVB به طور کامل و طولانی مدت محافظت می‌کند و از سوی دیگر با داشتن +++PA در سیستم اندازه گیری بین المللی ژاپن و همچنین 4 ستاره در سیستم اندازه گیری Boots، حفاظت بسیار بالایی را در برابر اشعه UVA و در نتیجه جلوگیری از بروز ضایعات بدخیم پوستی ایجاد می‌نماید. کرم ساین شیلد لایت SPF50 ساین اسکین فاقد چربی (Oil Free) بوده و از مسدود شدن منافذ پوستی، تجمع چربی، تکثیر و رشد باکتری‌ها و در نهایت ایجاد آکنه در پوست جلوگیری می‌نماید

ساین اسکین-ساین شیلد-بیوتی بالم-ضد آفتاب-ضد لک

کرم ساین شیلد لایت SPF30 ساین اسکین با دارا بودن بازتابنده‌های فیزیکی و جاذب‌های پرتوهای ماورای بنفش مؤثر و انتخاب آن‌ها بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و ایجاد فاکتور حفاظتی بالا از یک سو از پوست در برابر کلیه طول موج‌های اشعه ماورای بنفش UVB به طور کامل و طولانی مدت محافظت می‌کند و از سوی دیگر با داشتن +++PA در سیستم اندازه گیری بین المللی ژاپن و همچنین 4 ستاره در سیستم اندازه گیری Boots، حفاظت بسیار بالایی را در برابر اشعه UVA و در نتیجه جلوگیری از بروز ضایعات بدخیم پوستی ایجاد می‌نماید. کرم ساین شیلد لایت SPF30 ساین اسکین فاقد چربی (Oil Free) بوده و از مسدود شدن منافذ پوستی، تجمع چربی، تکثیر و رشد باکتری‌ها و در نهایت ایجاد آکنه در پوست جلوگیری می‌نماید.

ساین شیلد-ساین اسکین-کرم ساین شیلد مدیوم-ساین شیلد لایت-ب ب کرم

لکه‌ها و خال‌ها به طور معمول از سن ۳۰ سالگی در قسمت‌هایی از بدن که در معرض آفتاب هستند ظاهر می‌شوند، صرف نظر از سن، لکه‌ها بر روی پوست‌های ظریف و حساسی که بیشتر در معرض آفتاب هستند زودتر ظاهر می‌شوند. در پوست‌های تیره، لایه شاخی پوست ضخیم‌تر بوده بنابراین تعداد تجمع رنگدانه ملانین نیز بیشتر می‌باشد و درمان در این گونه موارد نیز سخت‌تر می‌شود . عدم تعادل هورمونی، مصرف داروهای هورمونی، استروئیدها، پرتو درمانی وباعث بروز لکه‌های قهوه‌ای در سراسر بدن می‌شود. کرم روشن کننده ساین اسکین حاوی عصاره بید کانادایی، عصاره شیرین بیان، عصاره آلوئه ورا، عصاره ریشه اسکوتلاریا بایکالنسیس، روغن آرگان و … می‌باشد، که در تمام مراحل ملانوژنز عمل می‌کند و در کاهش لکه‌های پوستی و همچنین رفع چین و چروک پوست نقش بسیار مهمی ایفا می‌نماید.

ساین شیلد-ساین اسکین-کرم ساین شیلد مدیوم-ساین شیلد لایت-ب ب کرم

 

کرم بیوتی بالم BB ساین اسکین ( ب ب کرم ) یک فاندیشن با بافت بسیار سبک بوده و علاوه بر ایجاد رنگ مناسب با پوشش دهی ایده‌آل و ماندگاری بالا برای تصحیح تونالیته و یکنواختی رنگ پوست در آرایش روزانه، با برخورداری از ترکیبات فعال ضد آفتاب، ضد چروک، ضد التهاب و مرطوب کننده، کرم ب ب ساین اسکین چند منظوره بوده و از این نظر با کرم پودر‌های معمولی به لحاظ تأمین مجموعه‌ای کامل از نیازهای آرایشی و سلامتی پوست تفاوت قابل توجهی دارد. کرم بیوتی بالم BB ساین اسکین ،ب ب کرم و یا بی بی کرم، با استفاده از فیلترها و فاکتورهای حفاظتی سبب کاهش رنگ تیره پوست شده و از پیری زودرس پوست ناشی از نور خورشید (Photoaging) پیشگیری می‌کند. همچنین این ب ب کرم از ضدآفتاب درون سلولی Symhelios® بهره می‌برد که با مهار مسیر پیام رسانی داخل سلولی از اثر سوء پرتوهای UVB و آلودگی‌های ناشی از سوخت فسیلی در شهرهای صنعتی و آلوده روی سلول‌های فیبروبلاست و کراتینوسیت‌ها به ترتیب از غالب‌ترین سلول‌های لایه درمیس و اپیدرم پوست می‌کاهد. ب ب کرم ساین اسکین یکی از بهترین کرم های موجود در بازار ایران و جهان می باشد

ساین شیلد-ساین اسکین-کرم ساین شیلد مدیوم-ساین شیلد لایت-ب ب کرم

کرم ساین شیلد مدیوم SPF50 ساین اسکین با افزایش SPF به عدد 50 و دارا بودن بازتابنده‌های فیزیکی و جاذب‌های پرتوهای ماورای بنفش مؤثر و انتخاب آن‌ها بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و ایجاد فاکتور حفاظتی بالا از یک سو از پوست در برابر کلیه طول موج‌های اشعه ماورای بنفش UVB به طور کامل و طولانی مدت محافظت می‌کند و از سوی دیگر با داشتن +++PA در سیستم اندازه گیری بین المللی ژاپن و همچنین 4 ستاره در سیستم اندازه گیری Boots، حفاظت بسیار بالایی را در برابر اشعه UVA و در نتیجه جلوگیری از بروز ضایعات بدخیم پوستی ایجاد می‌نماید. کرم ساین شیلد مدیوم SPF50 ساین اسکین فاقد چربی (Oil Free) بوده و از مسدود شدن منافذ پوستی، تجمع چربی، تکثیر و رشد باکتری‌ها و در نهایت ایجاد آکنه در پوست جلوگیری می‌نماید. ترکیبات فعال موجود در کرم ساین شیلد مدیوم SPF50 ساین اسکین با دارا بودن خلوص بالا و پایداری مناسب، علاوه بر کاهش احتمال بروز آلرژی سبب تنظیم ترشح غدد چربی پوست و کاهش ظاهر براق آن شده و جهت استفاده توسط افراد دارای پوست‌های چرب، جوشدار و مختلط بسیار مناسب است. کرم ساین شیلد مدیوم SPF50 ساین اسکین در برابر تعریق و شستشو با آب مقاوم بوده و با داشتن ترکیبات آنتی‌اکسیدان مؤثر سبب کاهش اثر آلودگی‌ها و عوامل نامطلوب جوی بر روی پوست می‌شود.

کرمbb -ساین اسکین-کرم بیوتی بالم-ب ب کرم

کرم ساین شیلد مدیوم SPF30 ساین اسکین با دارا بودن بازتابنده‌های فیزیکی و جاذب‌های پرتوهای ماورای بنفش مؤثر و انتخاب آن‌ها بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و ایجاد فاکتور حفاظتی بالا از یک سو از پوست در برابر کلیه طول موج‌های اشعه ماورای بنفش UVB به طور کامل و طولانی مدت محافظت می‌کند و از سوی دیگر با داشتن +++PA در سیستم اندازه گیری بین المللی ژاپن و همچنین 4 ستاره در سیستم اندازه گیری Boots، حفاظت بسیار بالایی را در برابر اشعه UVA و در نتیجه جلوگیری از بروز ضایعات بدخیم پوستی ایجاد می‌نماید. کرم ساین شیلد مدیوم SPF30 ساین اسکین فاقد چربی (Oil Free) بوده و از مسدود شدن منافذ پوستی، تجمع چربی، تکثیر و رشد باکتری‌ها و در نهایت ایجاد آکنه در پوست جلوگیری می‌نماید. ترکیبات فعال موجود در کرم ساین شیلد مدیوم SPF30 ساین اسکین با دارا بودن خلوص بالا و پایداری مناسب، علاوه بر کاهش احتمال بروز آلرژی سبب تنظیم ترشح غدد چربی پوست و کاهش ظاهر براق آن شده و جهت استفاده توسط افراد دارای پوست‌های چرب، جوشدار و مختلط بسیار مناسب است. کرم ساین شیلد مدیوم SPF30 ساین اسکین در برابر تعریق و شستشو با آب مقاوم بوده و با داشتن ترکیبات آنتی‌اکسیدان مؤثر سبب کاهش اثر آلودگی‌ها و عوامل نامطلوب جوی بر روی پوست می‌شود.

ساین اسکین -بیوتی بالم-کرم ساین شیلد-محصولات ساین اسکین

 

کرم ساین شیلد مدیوم SPF50 ساین اسکین با افزایش SPF به عدد 50 و دارا بودن بازتابنده‌های فیزیکی و جاذب‌های پرتوهای ماورای بنفش مؤثر و انتخاب آن‌ها بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و ایجاد فاکتور حفاظتی بالا از یک سو از پوست در برابر کلیه طول موج‌های اشعه ماورای بنفش UVB به طور کامل و طولانی مدت محافظت می‌کند و از سوی دیگر با داشتن +++PA در سیستم اندازه گیری بین المللی ژاپن و همچنین 4 ستاره در سیستم اندازه گیری Boots، حفاظت بسیار بالایی را در برابر اشعه UVA و در نتیجه جلوگیری از بروز ضایعات بدخیم پوستی ایجاد می‌نماید. کرم ساین شیلد مدیوم SPF50 ساین اسکین فاقد چربی (Oil Free) بوده و از مسدود شدن منافذ پوستی، تجمع چربی، تکثیر و رشد باکتری‌ها و در نهایت ایجاد آکنه در پوست جلوگیری می‌نماید. ترکیبات فعال موجود در کرم ساین شیلد مدیوم SPF50 ساین اسکین با دارا بودن خلوص بالا و پایداری مناسب، علاوه بر کاهش احتمال بروز آلرژی سبب تنظیم ترشح غدد چربی پوست و کاهش ظاهر براق آن شده و جهت استفاده توسط افراد دارای پوست‌های چرب، جوشدار و مختلط بسیار مناسب است. کرم ساین شیلد مدیوم SPF50 ساین اسکین در برابر تعریق و شستشو با آب مقاوم بوده و با داشتن ترکیبات آنتی‌اکسیدان مؤثر سبب کاهش اثر آلودگی‌ها و عوامل نامطلوب جوی بر روی پوست می‌شود.

کرم های ساین اسکین با برترین فرمولاسیون مناسب برای انواع پوست