کرم ژل دور چشم سه کاره

کرم ژل فاز حاد اکنس 2 ساین اسکین

مناسب درمان جوش در فاز حاد

وزن محصول : 20 گرم

 • درمان جوش‌ها در فاز حاد به ویژه آکنه ولگاریس
 • آنتی باکتریال و کنترل رشد و تکثیر پروپیونی باکتریوم اکنس
 • کاهش التهاب پوست و کمک به درمان جوش‌های در فاز حاد
 • التیام و بازسازی پوست و کمک به لایه برداری و باز شدن منافذ پوست
 • تنظیم رطوبت و چربی پوست

کرم ژل فاز حاد اکنس2 ساین اسکین دارای بافتی سبک با جذب سریع می‌باشد. این کرم حاوی روغن درخت چای، عصاره بید کانادایی، عصاره بابونه و نیاسین آمید است. این ترکیبات در کنار هم و سایر ترکیبات و عصاره های گیاهی موجود در محصول باعث شده اند تا کرم ژل ضد جوش فاز حاد اکنس 2 علاوه بر خاصیت آنتی باکتریال، دارای خاصیت ضد التهابی نیز باشد. از اینرو با کنترل رشد و تکثیر میکروارگانیسم های و همچنین کاهش التهاب پوست به درمان جوش های در فاز حاد کمک شایانی میکند.

علاوه بر این وجود ویتامین A در این فورمولاسیون، بازسازی پوست و التیام آن را تسریع و با تحریک تقسیم سلولی به لایه برداری آن کمک میکند. همچنین با تنظیم رطوبت و چربی پوست با داشتن نرم کننده های گیاهی نظیر روغن جوجوبا  و روغن شاهدانه در مراقبت از پوست های تحت درمان نقشی مهمی در بهبود سلامت پوست ایفا می کند.

طریقه مصرف: پس از تمیز کردن کامل پوست، دو بار در روز (صبح و عصر)، مقدار کافی از کرم ژل فاز حاد اکنس 2 را بصورت نقطه ای روی جوش ها قرار دهید. با حداقل فشار روی پوست ناحیه ملتهب و دارای جوش ماساژ دهید. برای رسیدن به بهترین نتیجه استفاده از کرم ژل فاز حاد اکنس 2 را بمدت دو هفته ادامه دهید. پیشنهاد می شود پس از طی این دوره برای ابقا اثر درمان، از کرم ژل فاز مزمن اکنس 3 ساین اسکین استفاده کنید.

آب دیونیزه، روغن درخت چای، روغن جوجوبا، عصاره بید کانادایی، ستیل پالمیتات، سوربیتان منو استئارات، پلی سوربات 80، روغن دانه شاهدانه، عصاره بابونه، کربومر 940، د-پانتنول، تری اتانول آمین، نیاسین آمید، ویتامینA، دی بوتیل هیدروکسی تولوئن.

 • روغن درخت چای، از خواص آن میتوان به خاصیت آنتی سپتیک، ضد التهاب، آنتی باکتریال طیف گسترده و خواص آنتی اکسیدانی آن اشاره کرد. مطالعات متعددی اثر این روغن گیاهی در درمان آکنه ولگاریس و درماتیت سبورئیک را اثبات کرده اند.
 • نیاسین آمید، دارای خاصیت ضد التهابی است. علاوه بر این نیاسین آمید میزان ترشح چربی را کنترل میکند و از تشدید آکنه در پوستهای چرب پیشگیری می‌کند. همچنین فعالیت باکتری پروپیونی باکتریوم اکنس را کاهش می دهد.
 • ویتامینA ، با تحریک تقسیم سلولی و لایه برداری از پوست مانع از بسته شدن منافذ پوست میشود. تمیز نگهداشتن مجرای آنها و بنابراین در پیشگیری از ایجاد آکنه نقش مهمی ایفا میکند.
 • عصاره بید کانادایی، این عصاره گیاهی با مهار رشد باکتری پروپیونی باکتریوم اکنس، عامل اصلی ایجاد آکنه در درمان این بیماری پوستی نقش ایفا میکند.
 • عصاره بابونه، دارای اثرات ضدالتهاب (Anti-irritant) و ضد ميکروبی است. تسکين دهنده و التيام بخش پوست های حساس و مستعد آکنه می باشد.
 • روغن شاهدانه، این روغن گیاهی با داشتن اسید گاما لینولئیک بدون بستن منافذ پوست رطوبت پوست را تامین و چربی آن را تنظیم می‌کند. با آبرسانی به پوست از تولید زیاد چربی و ایجاد جوش ممانعت می‌کند.
آنتی باکتریال،کاهش التهاب پوست،درمان جوش‌،بازسازی پوست،باز شدن منافذ پوست،تنظیم چربی پوست،مرطوب کننده پوست چرب،آنتی اکسیدان،روغن درخت چای،نیاسین آمید،عصاره بید کانادایی،درمان اکنه،پیشگیری از ایجاد جای جوش