ترمیم جای جوش،کرم ژل ترمیم کننده،ویتامین آ،نیاسین آمید،التیام زخم،کاهش التهاب پوست،کاهش تشدید آکنه،رتینول،پوست حساس،پوست مستعد آکنه،بازسازی پوست،آکنه،اسکار،جای زخم،آنتی باکتریال

کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین

مناسب ترمیم جای جوش

وزن محصول : 20 گرم

کرم ژل ترمیم کننده اکنس4 ساین اسکین با بافت سبک و جذب سریع، روند ترمیم زخم ناشی از جوش را تسریع کرده و از ایجاد جای زخم (اسکار) پیشگیری می‌کند. این محصول با داشتن حداقل چربی و برخورداری از ویتامین A و نیاسین‌آمید از تشدید آکنه در پوستهای چرب و مستعد آکنه پیشگیری می‌کند. ویتامینA و نیاسین آمید موجود در این فورمولاسیون در التیام زخم، بازسازی و کاهش التهاب پوست نیز نقش ایفا می‌کنند.

طریقه مصرف : دو بار در روز (صبح و عصر)، مقدار کافی از کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 را روی پوست قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید تا جذب شود. برای رسیدن به بهترین نتیجه از این محصول بمدت دو هفته و تا ترمیم کامل زخم و جراحت های ناشی از جوش استفاده کنید. پیشنهاد می شود در صورت بروز لک های پوستی ناشی از جای جوش، پس از ترمیم کامل زخم ها از کرم روشن کننده ساین دیکالر ساین اسکین استفاده کنید.

آب دیونیزه، روغن میوه نسترن وحشی، روغن جوجوبا، سوربیتان منو استئارات، ستیل پالمیتات، عصاره بابونه، روغن گل مغربی، پلی سوربات 80، د-پانتنول، کربومر 940، آلانتوئین، تری اتانول آمین، متیل پارابن، نیاسین آمید، پروپیل پارابن، ویتامینA، دی بوتیل هیدروکسی تولوئن.

  • ویتامین A با تحریک تقسیم سلولی و لایه برداری در تسریع روند ترمیم زخم نقش مهمی ایفا می‌کند. همچنین با مانع شدن از بسته شدن منافذ پوست و تمیز نگهداشتن مجرای آنها از ایجاد جوش در پوست های چرب و مستعد آکنه پیشگیری می‌کند.
  • نیاسین آمید، دارای خاصیت ضد‌التهابی است. کاهش التهاب در روند ترمیم زخم اهمیت بسزایی دارد. علاوه بر این نیاسین آمید میزان ترشح چربی را کنترل می‌کند و از تشدید آکنه در پوستهای چرب پیشگیری می‌کند و همچنین فعالیت باکتری پروپیونی باکتریوم اکنس را کاهش می دهد.
  • روغن میوه نسترن وحشی: این روغن گیاهی سرشار از ویتامین های A، C و غنی از اسیدهای چرب مانند لینولئیک اسید است که موثر در روشن شدن، شفاف سازی و تولید کلاژن می باشند و در بازسازی و ترمیم جای جوش اهمیت زیادی دارند.
  • روغن گل مغربی: از دانه گل این گیاه که بومی آمریکای شمالی می‌باشد، تهیه می‌شود. خواص ترمیم کننده این روغن گیاهی مربوط به اسید گامالینولئیک (GLA) یا امگا-6 میباشدکه سبب کاهش التهاب زخم های ناشی از جوش و التیام آن میشود. این روغن گیاهی همچنیین در تامین رطوبت پوست نقش ایفا میکند.
  • آلانتوئین: یک ترکیب گیاهی التیام بخش و ضد التهاب است که دارای خواص مرطوب کنندگی نیز میباشد و با تحریک بازسازی سلولهای اپیدرم در ترمیم زخم ها و التیام تحریکات پوستی ناشی از جوش مؤثر است.
  • عصاره بابونه دارای اثرات ضدالتهاب (Anti-irritant) و ضد ميکروبی است و تسکين دهنده و التيام بخش پوست های حساس و مستعد آکنه می باشد.
  • روغن جوجوبا: یک روغن گیاهی با بافت بسیار سبک و قدرت نفوذ بالا به عمق پوست است و از نظر ترکیب شباهت زیادی به چربی طبیعی پوست دارد و علاوه بر آبرسانی سبب درخشندگی و حفظ سلامت و شادابی پوست می شود.
  • پیشساز ویتامین B5: ضد التهاب و آبرسان بوده و سبب التیام تحریکات پوست میشود، براحتی از پوست جذب میشود و با تحریک فرایند های متابولیک به روند ترمیم و بازسازی پوست کمک میکند.
ترمیم جای جوش،کرم ژل ترمیم کننده،ویتامین آ،نیاسین آمید،التیام زخم،کاهش التهاب پوست،کاهش تشدید آکنه،رتینول،پوست حساس،پوست مستعد آکنه،بازسازی پوست،آکنه،اسکار،جای زخم،آنتی باکتریال