بافت سبک،جذب سریع،کرم ژل ضد آفتاب مقاوم در برابر تعریق،مات کننده پوست،خاصیت مات کنندگی،ضد آفتاب فاقد چربی

کرم ژل ضد آفتابSPF 50+ ساین شیلد

وزن محصول : 50 گرم

  • فاقد چربی با بافت بسیار سبک و جذب سریع
  • محافظت از پرتوهای UVA و UVB با عیار حفاظتی SPF50+
  • بی‌رنگ مناسب برای پوست‌های چرب و مستعد آکنه

کرم ژل ضد آفتاب ساین شیلدSPF 50+  با بافت فوق سبک و جذب سریع ، فاقد چربی (چربی 0%) بوده و مقاوم در برابر تعریق میباشد، این محصول مناسب پوست‌های چرب و مستعد آکنه است و نمای نهایی مات روی پوست ایجاد میکند. کرم ژل ضد آفتاب ساین شیلدSPF 50+ در برابر پرتو های UVA  و UVB و نور مرئی از پوست محافظت می‌کند.

طریقه مصرف : حداقل 15 دقیقه قبل از مواجهه با نور خورشید از کرم ژل ضدآفتاب استفاده گردد و علیرغم مقاومت این محصول در برابر شستشو و تعریق، با این‌حال توصیه می‌شود هر دو ساعت یکبار تجدید شود.

اکتینوکسات، اکتوکریلن، آووبنزن، تیتانیوم دی اکساید، پلی سوربات، سوربیتان منو استارات، دایمتیکون، کربومر940، تری‌اتانول‌آمین، متیل‌پارابن، پروپیل پارابن، آب دیونیزه .

  • اکتیل متوکسی سینامات : یک فیلتر ارگانیک مورد تایید FDA است که جاذب پرتوهای UVB میباشد و به میزان کمی نیز بر روی جذب اشعه UVA موثر است، به سختی در آب حل می شود، لذا مقاومت بالایی در مقابل تعریق و شستشو دارد.
  • آووبنزن (Parsol 1789): یکی از فیلترهای معروف ارگانیگ مورد تایید FDA است که تمام طول موج های طیف UVA را جذب می کند
  • اکتوکریلن : یک فیلتر شیمیایی جاذب پرتوهای UVB و UVA2 و پایدار در برابر نور خورشید است. این ماده علاوه بر خاصیت ضد آفتاب خود،  سبب پایداری دیگر فیلترهای شیمیایی موجود در این فرمولاسیون می‌شود.
بافت سبک،جذب سریع،کرم ژل ضد آفتاب مقاوم در برابر تعریق،مات کننده پوست،خاصیت مات کنندگی،ضد آفتاب فاقد چربی
توضیحات محصول